Універсальний набір для макіяжу з консілерами, коректорами та багатою палітрою тіней для повік - для домашнього та професійного використання. Рекомендовані особливості застосування декоративної косметики з цього набору:
Жовтий коректор — використовується для маскування синьо-фіолетових дефектів (темні кола під очима, вени, синці).
Рожевий коректор — приховує зеленуваті плями.
Зелений коректор — маскує червоні дефекти, прищі, плями тощо.
Білий коректор — застосовується тільки для світлої шкіри, щоб підкреслити випуклості.
Коричневий коректор — наноситься після світлих тонів. Може використовуватися для затемнення певних ділянок, наприклад, скули, овал обличчя, ніс (крім очей).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MaxMar |
| Длина | 135 мм |
| Классификация косметического средства | Профессиональная |
| Комплектация кисточками | Аппликатор |
| Количество цветов корректоров в наборе | 14 |
| Количество цветов теней в наборе | 36 |
| Состав набора | Палитра теней для век, Палитра консилеров |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Обмену / возврату не подлежит |
Информация для заказа
- Цена: 305 ₴




